TTP-2410MT

TSC PRINTERS

B-SA4TM

TOSHIBA

SQUIX

CAB

Vítame Vás na stránke spoločnosti BC TECH Slovakia s.r.o.
Našou hlavnou oblasťou zamerania je predaj a kompletný servis okolo tlače a spracovania čiarových kódov. V našej ponuke nájdete všetko, čo je potrebné od návrhu etikiet s čiarovými kódmi, cez ich vytlačenie až po snímanie a spracovanie. Samozrejmosťou je dodávka kompletného sortimentu náhradných dielov nielen na nami dodávané značky, kompletný sortiment spotrebného materiálu ako sú farbiace pásky pre termotransférovú tlač alebo etikety, vyrábané v malosériovej výrobe z materiálov a v množstvách, aké zákazník potrebuje.

Našou hlavnou výhodou je vlastný centrálny sklad v neďalekej Viedni, čo nám umožňuje rýchle dodávky tovaru v priebehu niekoľkých dní. Ako medzinárodná spoločnosť sa môžeme opierať nielen o naše vlastné znalosti v oblasti čiarových kódov, ale aj o dlhoročné skúsenosti kolegov z Viedne a Mníchova.

Naša spoločnosť je od roku 2006 výhradným distribútorom snímačov čiarových kódov značky OPTICON pre Slovenskú republiku, autorizovaným predajcom tlačiarní etikiet značky TEC aTOSHIBA, od roku 2011 sme aj autorizovaným distribútorom tlačiarní etikiet značky TSC pre Slovenskú republiku.

Naša spoločnosť si plní povinnosti týkajúce sa elektrických a elektronických zariadení a odpadov z nich, obalov a odpadov z nich a použitých batérií a akumulátorov v súlade s platnou legislatívou Slovenskej republiky.

msewa2007 msewa2008 msewa2009 msewa2010 sewa2011m msewa2012msewa2013 msewa2014 msewa2015 msewa2017