Stolové termotransférové tlačiarne


V tomto zozname sú uvedené iba základné modely každej rady, ak potrebujete tlačiareň s vyšším rozlíšením (300, 600 dpi), alebo vybavenú orezávacím zariadením, odlepovačom etikiet, navíjačom etikiet, displejom, inými rozhraniami, tak nás neváhajte kontaktovať, a my Vám pošleme cenu na tlačiareň presne podľa Vašich požiadaviek.

 

K tlačiarňam dodávame iba kvalitné originálne farbiace pásky Toshiba, Zebra, Sato, alebo farbiace pásky nemeckého výrobcu KURZ. Etikety vyrábame v množstvách a rozmeroch podľa požiadaviek zákazníka.

TSC TTP-244 Pro

Najobľúbenejšia termotransférová tlačiareň v našom sortimente, používa lacné farbiace pásky 300m na 1" jadre, zmestí sa do nej kotúčik etikiet s priemerom 110mm, alebo na externom stojane s priemerom 214mm. Vybavená USB a RS232 portom, senzormi pre medzery, black mark a koniec pásky, vybavená tlačovým jazykom TSPL-EZ, kompatibilná s tlačovými jazykmi EPL, ZPL, ZPL II. Tento model máme vždy skladom! Dodávané spolu so softvérom pre návrh etikiet Bartender Ultralite.

Cena bez DPH : 375 € 270 €

TSC TC-200

Nástupnícky model za TTP-245C, vybavený už v základe rozhraniami USB/LAN, hodinami reálneho času, používa farbiace pásky na jadre 0,5" s max.návinom 110m, etikety potlačí do šírky 108mm a návinu 127mm. Vybavená tlačovým jazykom TSPL-EZ, kompatibilná s tlačovými jazykmi EPL, ZPL, ZPL II, takže je možné ju zameniť za tlačiarne značky Zebra. Dodávané spolu so softvérom pre návrh etikiet Bartender Ultralite.

Cena bez DPH : 465 € 372 €

TSC TTP-247

Vynikajúca a rýchla stolová tlačiareň s veľmi pohodlným prístupom pri výmene etikiet alebo farbiacej pásky je práve pre toto vhodná všade tam, kde sa často mení rozmer etikiet alebo farba farbiacej pásky. Vybavená rozhraniami USB, RS232 a Centronics, potlačí etikety do 108 mm. Používa lacné farbiace pásky s 1" jadrom. Vybavená tlačovým jazykom TSPL-EZ, kompatibilná s tlačovými jazykmi EPL, ZPL, ZPL II, takže je možné ju zameniť za tlačiarne značky Zebra. Dodávané spolu so softvérom pre návrh etikiet Bartender Ultralite. Tento model bol kedysi predávaný aj pod značkou TOSHIBA SV4-T.

Cena bez DPH : 495 € 396 €

TSC TX-200

TOP model medzi stolovými tlačiarňami, vybavený už v základe rozhraniami USB/USB host/RS232/LAN, superrýchlou tlačou až 203mm/s, používa lacné pásky 1"/300m. Vybavená tlačovým jazykom TSPL-EZ, kompatibilná s tlačovými jazykmi EPL, ZPL, ZPL II, takže je možné ju zameniť za tlačiarne značky Zebra. Dodávané spolu so softvérom pre návrh etikiet Bartender Ultralite.

Cena bez DPH : 635 € 508 €

TSC TTP-245C

Plne vybavená stolová tlačiareň s rozhraniami USB/LPT/RS232/LAN so zabudovanými hodinami reálneho času. Používa max.110m farbiace pásky, pojme rolku s etiketami 127mm, vybavená tlačovým jazykom TSPL-EZ, kompatibilná s tlačovými jazykmi EPL, ZPL, ZPL II. Dodávané spolu so softvérom pre návrh etikiet Bartender Ultralite. Len do vypredania zásob! Nástupnícky model je séria TC.

Cena bez DPH : 465 € 372 €

TSC TA-210

Termotransférová tlačiareň s vyberateľným tlačovým zariadením pre kioskové aplikácie,do ktorej sa zmestí kotúčik etikiet s priemerom 127mm, alebo na externom stojane s priemerom 214mm. Vybavená USB portom, senzormi pre medzery, black mark a koniec pásky, vybavená tlačovým jazykom TSPL-EZ, kompatibilná s tlačovými jazykmi EPL, ZPL, ZPL II. Dodávané spolu so softvérom pre návrh etikiet Bartender Ultralite.

Cena bez DPH : 420 € 336 €

TSC TTP-243 Pro

Stolová termotransférová tlačiareň používa farbiace pásky s max.návinom až 300m, a pojme kotúčik s etiketami o priemere max.110mm alebo na externom stojane až do max.priemeru 214mm. Štandardne je vybavená sériovým a USB portom pre pripojenie k PC alebo inému zariadeniu. Dodávané spolu so softvérom pre návrh etikiet Bartender Ultralite.

Cena bez DPH : 440 € 352 €

TSC TTP-225

Najmenšia termotransférová tlačiareň vhodná pre potlač papierových, PE, PVC a pod. etikiet. Samozrejme dokáže potlačiť aj termocitlivé etikety. Určená všade tam, kde je potrebná trvalá kvalita výtlačku. Dodávané spolu so softvérom pre návrh etikiet Bartender Ultralite.

Cena bez DPH : 380 € 304 €