Stolové termotlačiarne


V tomto zozname sú uvedené iba základné modely každej rady, ak potrebujete tlačiareň s vyšším rozlíšením (300, 600 dpi), alebo vybavenú orezávacím zariadením, odlepovačom etikiet, navíjačom etikiet, displejom, inými rozhraniami, tak nás neváhajte kontaktovať, a my Vám pošleme cenu na tlačiareň presne podľa Vašich požiadaviek.

 

Etikety vyrábame v množstvách a rozmeroch podľa požiadaviek zákazníka.

TSC TDP-225

Šikovná maličká stolová tlačiareň ktorá dokáže potlačiť tepelne citlivé etikety až do maximálnej šírky 54mm. Výhodou je tichá prevádzka, nezaberá miesto na stole. Vhodné pre potlač nálepiek na korešpondenciu, potlač etikiet na skúmavky, potlač cenoviek a pod. Dodávané vrátane softvéru pre tvorbu etikiet Bartender Ultralite.

Cena bez DPH : 275 € 220 €

TSC DA-200

Rýchla stolová termotlačiareň pre potlač do maximálnej šírky 108mm. Vhodné pre potlač nálepiek na balíky alebo korešpondenciu, potlač cenoviek a pod. Dodávané vrátane softvéru pre tvorbu etikiet Bartender Ultralite.

Cena bez DPH : 289 € 231 €

TSC TDP-244

Stolová tlačiareň pre potlač termocitlivých etikiet do max.šírky 108mm. Výhodou je tichá prevádzka, stačí málo miesta na stole. Vhodné pre potlač nálepiek na korešpondenciu, potlač etikiet na skúmavky, potlač cenoviek a pod. Dodávané vrátane softvéru pre tvorbu etikiet Bartender Ultralite.

Cena bez DPH : 370 € 296 €

TSC TDP-247

Veľmi rýchla stolová termotlačiareň pre potlač tepelne citlivých etikiet do max.šírky 108mm. Vhodné pre potlač nálepiek na balíky alebo korešpondenciu, potlač cenoviek a pod. Dodávané vrátane softvéru pre tvorbu etikiet Bartender Ultralite.

Cena bez DPH : 420 € 336 €