Snímače čiarových kódov káblové


Kvalitné snímače čiarových kódov Opticon používajú vysokokvalitnú japonskú elektroniku, aj keď niektoré modely sú kompletované už v Číne. Ich výhodou je perfektná spoľahlivosť, rýchle snímanie čiarových kódov, a hlavne plná konfigurovateľnosť. Budete prekvapení čo všetko sa dá na nich nastavovať – prezrite si príručku MenuBook od Opticonu.

OPTICON OPR-3201-USB

Klasický pištoľový snímač vybavený stabilným stojanom. Snímač pracuje v automatickom režime ak je umiestnený v stojane, v prípade ručnej prevádzky sa ovláda tlačidlom na spodnej strane. Snímač je plne nastaviteľný pomocou MenuBooku.

Cena bez DPH : 120 € 96 €

OPTICON OPR-3201-RS232

Klasický pištoľový snímač vybavený stabilným stojanom. Snímač pracuje v automatickom režime ak je umiestnený v stojane, v prípade ručnej prevádzky sa ovláda tlačidlom na spodnej strane. Snímač je plne nastaviteľný pomocou MenuBooku. Snímač vyžaduje externý napájací adaptér preávaný samostatne.

Cena bez DPH : 130 € 104 €

OPTICON OPR-2001-USB

Elegantný laserový snímač so stojanom ocenený cenou Good Design Awards je vhodný všade tam, kde dizajn pracoviska rozhoduje. Je vybavený štíhlym stojanom, ktorý sa dá pripevniť k podkladu. Snímač pracuje v automatickom režime ak je umiestnený v stojane, v prípade ručnej prevádzky sa ovláda tlačidlom na spodnej strane. Snímač je plne nastaviteľný pomocou MenuBooku.

Cena bez DPH : 138 € 110 €

OPR-2001-RS232

Elegantný laserový snímač so stojanom ocenený cenou Good Design Awards je vhodný všade tam, kde dizajn pracoviska rozhoduje. Je vybavený štíhlym stojanom, ktorý sa dá pripevniť k podkladu. Snímač pracuje v automatickom režime ak je umiestnený v stojane, v prípade ručnej prevádzky sa ovláda tlačidlom na spodnej strane. Snímač je plne nastaviteľný pomocou MenuBooku. Snímač si vyžaduje externý napájací adaptér predávaný osobitne.

Cena bez DPH : 138 € 110 €

OPR-2001-PS2

Elegantný laserový snímač so stojanom ocenený cenou Good Design Awards je vhodný všade tam, kde dizajn pracoviska rozhoduje. Je vybavený štíhlym stojanom, ktorý sa dá pripevniť k podkladu. Snímač pracuje v automatickom režime ak je umiestnený v stojane, v prípade ručnej prevádzky sa ovláda tlačidlom na spodnej strane. Snímač je plne nastaviteľný pomocou MenuBooku. Pripája sa do PS2 klávesnicového portu v PC, je vybavený konektorom pre pripojenie klávesnice.

Cena bez DPH : 138 € 110 €

OPTICON M-10

Ultrarýchly všesmerový snímač, pripojiteľný cez USB rozhranie, prečíta všetky 1D a 2D čiarové kódy ktoré môžu byť pred snímačom umiestnené v ľubovoľnom uhle, čo výrazne šetrí čas pri snímaní. Dokáže prečítať aj čiarové kódy umiestnené na displejoch mobilných zariadení. Je možné ho upevniť k podložke pomocou skrutiek pre väčšiu stabilitu.

Cena bez DPH : 198 € 158 €